Wolontariat na DĄBROWIE

Wolontariat na DĄBROWIE

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. To wielki dzień dla wszystkich wolontariuszy, dla koordynatorów wolontariatu i dla wszystkich, którzy uczestniczą w działaniach III sektora. Jest to czas, w którym można wyróżnić najlepszych wolontariuszy, debatować o rozwoju wolontariatu, jak i również zachęcić kolejne osoby do zostania wolontariuszami.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU
5 GRUDNIA 2011

Postanowiłem z okazji tego dnia zainaugurować kolejną inicjatywę, która ma na celu aktywizowanie mieszkańców Gdyni – Dąbrowy. W poniedziałek 5 grudnia rusza nowatorski projekt stworzenia Grupy Wolontariatu przy Radzie Dzielnicy. Mieszkańcy naszej dzielnicy będą mogli uczestniczyć w przygotowaniu wydarzeń organizowanych przez Radę Dzielnicy, jak i również tworzyć własne inicjatywy i realizować je przy wsparciu naszych radnych.

W początkowej fazie projektu, będziemy poszukiwać chętnych i zbierać kontakty do osób zainteresowanych. Zapraszam do zgłaszania się za pośrednictwem specjalnego formularza, który należy wysyłać na adres rada.dabrowa@gdynia.pl lub przynosić podpisany do biura Rady Dzielnicy w godzinach dyżurów.

[więcej]