Wesprzyj powstający w Gdyni Drugi Dom

Wesprzyj powstający w Gdyni Drugi Dom

Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Dorosłych Osób z Autyzmem działa od 2004 roku. Jest to jedno z niewielu miejsc w Polsce, które oferuje bardzo profesjonalną pomoc osobom z tą niepełnosprawnością. Dorosłe osoby z autyzmem ze względu na specyficzne problemy, z którymi się zmagają, nigdzie indziej nie zostałyby przyjęte. Chcemy aby ich terapia mogła odbywać się w dobrych warunkach, dlatego prosimy Cię o wsparcie! Potrzebny jest pilny remont stuletniego budynku przy ul. Witomińskiej 9 w Gdyni.

Dzięki środkom z budżetu Miasta Gdyni i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest już 70% pieniędzy potrzebnych, by budynek przy ulicy Witomińskiej 9, w którym działa Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej dla Dorosłych Osób z Autyzmem, został kompleksowo wyremontowany. Na pozostałe 30% ogłoszono zbiórkę na zrzutka.pl. Każdy może pomóc.

Centrum na Witomińskiej 9 w Gdyni to stary, parterowy budynek z 1920 roku, który wymaga natychmiastowego remontu. Jeśli tego nie zrobimy teraz to w niedługim czasie miejsce to nie będzie się nadawało do prowadzenia terapii i nie zapewni właściwych warunków do pracy. Dodatkową kwestią motywującą nas do działania JUŻ TERAZ, jest to, że im dłużej byśmy przekładali datę rozpoczęcia, tym remont byłby bardziej kosztowny.

Terapeuci centrum dla dorosłych osób z autyzmem w Gdyni

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ NA STRONIE: https://zrzutka.pl/drugidom

#witomińska9 #drugidom #Autyzm #AutryzmGdynia #witominska9 #zrzuta #centrum